banner40
banner16

Hacıoğulları Aday Adaylığını açıkladı

25 Ekim 2013 Cuma 17:15
Bu haber 486 kez okundu

Siyaset Bilimcisi Dr. Bilal Hacıoğulları AKP'den aday adayı

Hacıoğulları Aday Adaylığını açıkladı
banner39
 Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Siyaset Bilimleri Uzmanı Dr. Bilal Hacıoğulları Öğretmen Evi’nde düzenlediği basın toplantısında Elazığ Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Siyaset Bilimi Uzmanı Dr. Bilal Hacıoğulları kalabalık bir topluluk karşısında yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak Siyaset Bilimi Uzmanı Dr. Bilal Hacıoğulları konuşmasını şöyle sürdürdü; Öncelikle istihdamın gelmesi ve bu potansiyelin oluşturulması için belediyenin üniversite, iş çevresi ve stk’ larla birlikte hareket edip ülkemizin değişik bölgelerinde ve uluslararası alanda tanıtım faaliyetlerinde bulunmaları gerekmektedir. Çok büyük bir potansiyele sahip olan ilimizin konumuna baktığımızda aslında nüfusu 570 bin civarında değil 3 milyon civarındadır Elazığ ’a gelecek olan istihdamın çevre illere bir saat içerisinde kendi ürünlerini pazarlayabilecekleri çok iyi anlatılmalıdır. Şehrimizin başka bir potansiyeli olan turizmin canlandırılması için Harput’un manevi önderleri adına sempozyumlar fuarlar  düzenlenmeli ve insanları buraya çekecek cazibe merkezleri  oluşturulmalı . 1800 lü yılların sonu ve 1900 lü yılların başında Harput’tan yurt dışına göç etmiş ailelerin çocuklarına ve torunlarına Elazığ  çok iyi anlatılmalı ve onların Elazığ ı ziyaret etmeleri sağlanmalıdır. Elazığ sadece doğunu değil aynı zamanda batının da kapısıdır orta doğuya orta asyaya açılan bir kapı olan ilimizin konumu burada iş yapmak isteyenlere iyi tanıtılmalıdır. Bunun için değişik dillerde şehrimizi tanıtan broşürler wep sayfaları hazırlayıp insanların buraya gelmeleri için iyi bir pazarlama tekniği geliştireceğiz.
 
Belediyeyi iyi ve işinin ehli olan bir ekiple şeffafiyeti dürüstlüğü sosyal yapıyı ve kültürel dokuyu koruyarak bu şehrin has aktörleri olan hemşerilerimizle beraber yöneteceğiz kesinlikle bizim yönetimimizde bölgesel ve mahalle milliyetçiliği yapılmayarak Elazığ’ı bir bütün olarak değerlendireceğiz kuzeyi ile güneyi  ile doğusu ve batısıyla bütüncül bir yaklaşım içerisinde Ankara da İstanbul’da  Avrupa Birliğinde Dünya Bankasında Japonya da Körfez ülkelerinde temin edeceğimiz kredilerle şehrimize yeniden bir basü badel mevt  yeniden bir yapılanma ve ivme kazandıracağız.
 
Öncelikle şehrimiz adına samimi olmak gayret göstermek ve birlik beraberlik içinde olmamız gerekir şayet önceliğimiz Elazığ ise gerisi teferruattır diyerek her zaman her yerde profesyonelce şehrimiz öne almalı birlik ve beraberlik içinde gece gündüz demeden  çalışmamız, tekrar çalışmamız ve yeniden çalışmamız gerekiyor. Hedefimiz ve temel stratejimiz değişimdir ve amacımız medeni olan hemşerilerimize en güzel medineyi yeniden oluşturmaktır. Biz değişime direnenlersen değil değişime gönül verenlerden olmayı istiyor hep beraber ufuktaki kent, model kent Elazığ’ı oluşturacağız ve şehrimize uluslar arası bir bakış açısı kazandıracağız diyoruz dedi.
 
Anahtar Kelimeler Akp Bilal Hacıoğulları
banner21
Admatic interstitial 320x480 Ad Code START --> Admatic interstitial 320x480 Ad Code END -->

Yorum Gönder